Strojní omítky-zednické práce  Blansko-Brno-Vyškov-Prostějov  Strojní omítky za cenu ručních - omítky rychle, levně a kvalitně 

• Perfektní anhydritová podlaha

Doba pokročila a betonové podlahy dnes nahradily modernější podlahy anhydritové. Nejprve jsem měl z této podlahy trochu obavy, jelikož nikdo z mých přátel s něčím takovým neměl zkušenosti. Nakonec jsem ale hledal na internetu a našel i vaší firmu, která se jimi zabývá a na svém webu je chválí a doporučuje. Domluvili jsme si tedy schůzku, kde jsem se dozvěděl, v čem jsou výhodnější a proč se do nich vyplatí investovat. Důležité pro mě bylo především to, že se rychle nanášejí, rychle schnou a hodí se víceméně pod všechny krytiny - dokonce se bez problémů kombinují i s podlahovým vytápěním.

Dlouho jsem tedy neváhal a domluvili jsme se na nanesení anhydritu. Nejprve jsem chtěl nechat udělat podlahu v obývacím pokoji a v kuchyni a podle spokojenosti pokračovat dále. Dnes mám tyto podlahy v celém domku a jsem s nimi maximálně spokojený. Anhydrit opravdu nezklamal. Již za 40 hodin jsme se mohli po podlaze bez problémů pohybovat a pokračovat v pracích, což je ohromná výhoda. Některé stavební firmy na prostojích jen vydělávají, to však není tento případ.

Rád bych tedy doporučil služby této firmy stejně jako anhydritový povrch. Na webu si můžete prohlédnout i fotografie a najdete zde také ceník služeb. Myslím, že ceny jsou pro Brno a okolí více než příznivé. Cena se odvíjí podle toho, jaká krytina se na podlahu použije. Nás anhydritové podlahy v domě nevyšly ani na 30 000 Kč, což je podle mě velmi příznivá cena.

ZpětTomáš Šíbl, strojní omítky - zednické práce, www.obkladac-sibl.cz