Strojní omítky-zednické práce  Blansko-Brno-Vyškov-Prostějov  Strojní omítky za cenu ručních - omítky rychle, levně a kvalitně 

• Kvalitní omítka za pár dní

Omítka dává každému domku jedinečný vzhled. Ta naše už bohužel nebyla příliš pěkná, a tak jsme se na jaře s přítelkyní rozhodli, že do bydlení zase něco investujeme a necháme si udělat novou. Není to tak dávno, co jsme se přestěhovali do rodinného domku, který však již byl starší a vyžadoval naše finanční i časové investice. Omítka sice byla nic moc už tehdy, ale jelikož náš rozpočet byl celkem omezený, rozhodli jsme se její opravu odložit.

Konečně tedy nastala vhodná doba na její výběr. Nejenže jsme řešili, jakou barvu omítky zvolit, ale také jsme nevěděli, jakým způsobem si ji nechat aplikovat. Zatímco někdo preferuje ruční nanášení omítek, jiný říká, že je lepší to strojové. Omítky mají obecně poměrně dlouhou životnost, věděli jsme tedy, že už možná žádnou další dělat nebudeme.

Po pečlivých propočtech nám nakonec vyšla levněji strojová omítka, která je rychle aplikovaná a velmi kvalitní. Na rozdíl od ruční omítky na ní nikdy nebudou žádné šmouhy. Navíc stačí jen zavolat firmu a omítku si podle svých představ nechat udělat. Neměl jsem tehdy moc volného času, a tak jsem byl rád, že při omítání nebyla potřeba vůbec žádná asistence z mojí strany. Kvalitní omítka na našem domku byla hotova zhruba za 10 dní - máme větší patrový dům. Řemeslníci si s ní poradili opravdu bravurně. Díky skvělému přístupu můžeme tuto firmu doporučit každému, kdo plánuje stavbu či rekonstrukci.

ZpětTomáš Šíbl, strojní omítky - zednické práce, www.obkladac-sibl.cz