Strojní omítky-zednické práce  Blansko-Brno-Vyškov-Prostějov  Strojní omítky za cenu ručních - omítky rychle, levně a kvalitně 

• Podlahy do rodinného domku

Každý, kdo má zkušenosti se stavbou rodinného domu, mi jistě dá za pravdu, že stavební práce dnes nejsou nic levného. Samotná práce i materiál něco stojí a člověk se tak snaží ušetřit nejen na času, ale i na materiálních nákladech. S rodinou jsme se rozhodli postavit si rodinný domek, jelikož byt nám začínal být pomalu malý. S manželkou do budoucna plánujeme ještě jedno dítko a nevíme, jak bychom se do malého městského bytu všichni vešli.

Stavět jsme se rozhodli svépomocí s tím, že se pokusíme si na domku udělat co nejvíce věcí sami. Máme opravdu šikovné příbuzné a také kamarády, kteří nám chtěli pomoci. Domek je dnes již postavený a my bychom rádi poděkovali i této firmě, od které jsme si nechali zajistit podlahy, konkrétně podlahy z takzvaného anhydritu. Jedná se o směs, která se dá využít téměř v každém prostoru. Anhydritové podlahy jsme nakonec použili v celém domě a na ně jsme položili koberce a linolea.

Tato podlaha nás mile potěšila rychlostí svého provedení. Je perfektně rovná a pevná. Nebyl ani problém s instalací podlahového vytápění, na kterém jsme se domluvili již s projektantem. Jakmile se podlaha položila, tak ani ne po dvou dnech se po ní již dalo chodit. Při jejím použití tak nevznikali žádné prostoje a my bychom ji proto rádi doporučili každému, kdo se stavbou spěchá a chce ušetřit nějakou tu korunu.

ZpětTomáš Šíbl, strojní omítky - zednické práce, www.obkladac-sibl.cz