Strojní omítky-zednické práce  Blansko-Brno-Vyškov-Prostějov  Strojní omítky za cenu ručních - omítky rychle, levně a kvalitně 

• Jak jsme dělali novou omítku

S manželkou jsme se rozhodli, že zrekonstruujeme své bydlení. Děti jsou už z domu pryč, nemusíme je živit, takže jsme dosáhli i na celkem výhodnou hypotéku. Okna u našeho rodinného domku profukovala, bylo potřeba vyměnit kotel, udělat novou střechu a celkově vyřešit izolaci domu, abychom do budoucna ušetřili nějakou tu korunu. Také jsme se rozhodli, že si necháme udělat novou omítku. Naši známí nám doporučili tuto firmu a my jsme moc rádi, že jste využili jejích služeb.

Na základě dalších doporučení jsme se rozhodli pro omítku, která se nanáší strojem. Tyto strojní omítky mají celou řadu výhod. Jsou totiž stejně kvalitní jako ty, které vytvoříte ručně. Stojí ale mnohem méně času a v drtivé většině případů i peněz. Náš rodinný domek byl omítnut již za jeden týden. Zkušení řemeslníci i v průběhu hlavní sezóny byli opravdu rychlí a pečliví, čehož si moc ceníme.

Jelikož jsme z Brna, tak ani náklady na dopravu nás nevyšly draze. Tuto firmu bychom tak chtěli doporučit každému, kdo začíná řešit novou omítku. Můžete si zde vybrat i z několika typů - z vápenocementové, vápenosádrové a ze sádrové. My jsme s manželkou zvolili hned tu první a jsme s odvedenou prací maximálně spokojeni. Barvu omítky jsme si mohli vybrat podle svých představ. Nakonec jsme ale zůstali věrní té původní, pouze jsme sáhli po o něco sytějším odstínu.

ZpětTomáš Šíbl, strojní omítky - zednické práce, www.obkladac-sibl.cz